Pětadvacetiletá milovnice zábavy, tance, hudby a dobrého jídla vyrůstala v prosluněné Kalifornii, dnes ji ovšem najdete jeden týden v Evropě a druhý na opačné straně polokoule. Stala se z ní jedna z nejúspěšnějších bloggerek a má za sebou spolupráci s mnoha značkami, např. s Piperlime a 7 For All Mankind.

Pro její vytříbený styl a smysl pro elegantní kombinace jednotlivých kousků oblečení si ji oblíbilo mnoho módních nadšenců a na její blog si měsíčně najde cestu přes dva miliony fanoušků. (Už jednou zde byla o Aimee zmínka, v souvislosti s její láskou a častým působením na Instagramu, jejíž profil čítá skoro milion sledovatelů.)

Aimee je svým čtenářům velice blízká skládáním běžně sehnatelných kousků oblečení, které si může dnes dovolit skoro každá dáma. Inspiruje se svými přáteli, lidmi, které potkává na ulici, ale také přírodou a uměním. Sama ovšem říká, že i přesto dává přednost kvalitě před kvantitou a občas se uchýlí k investici do dražšího modelu. Nejraději nakupuje v buticích Phillip Lim, Isabel Marant, Alexander Wang nebo Givenchy.

Její šatník tvoří základní kousky – bílé košile, džíny i klasické černé úzké kalhoty, lodičky v tělové barvě a nenápadné nadčasové kabelky. Tyto na první pohled nenápadné věci je ovšem schopna doplnit o zářivé doplňky a nebojí se sáhnout po různých vzorech ani materiálech. Vždy je ale schopná rozeznat určitou mez, aby celek nepůsobil „levně“ až silně nevkusně.

Za svůj nejlepší a zároveň nejdražší úlovek považuje modrou kabelku značky Celine, kterou si pořídila letos v Itálii. Ráda obuje boty Giuseppe Zanotti a Chanel. Pokud se ovšem Aimee chystá na pláž za jejím oblíbeným surfováním nebo pokud tráví čas venčením svého psa, dává přednost sportovnějšímu stylu. Ovšem i s vodítkem v ruce a kšiltovkou na hlavě tato roztomilá bloggerka působí jako pravá dáma, nemyslíte?

Foto: Facebook.com; Pinterest.com