Mezi slavné osobnosti, které usedly na místo spolujezdce Jamese Cordena v jeho show Carpool Karaoke se tuto středu zařadila i Miley Cyrus. Během přibližně třinácti minut spolu harmonicky přehráli zpěvaččiny nejslavnější hity jako například Party in the U.S.A., Wreckling Ball a novou skladbu Malibu. Jízda autem však nebyla pouze o zpívání, ale zpěvačka zde reflektuje i svou minulost, řidičské dovednosti nebo jak moc byla v určitých momentech svého života na stupnici od 1 do 10 pod vlivem marihuany. Mimochodem během jejího legendárního vystoupení na hudebních cenách VMA v roce 2013 nebyla pod vlivem vůbec, ale při natáčení videoklipu k písni Wreckling Ball byla na “10“.

V roce 2006 se na televizních obrazovkách amerického kanálu Disney Channel objevila nová show pro teenagery Hannah Montana. Miley bylo v té době 13 let a začátek puberty tak prožívala na červených kobercích. Ke slávě patří i neustálé objektivy fotografů a vynucovaná “dokonalost”, a tak si tehdy mladá dívka prošla už ve 14 svou první plastickou operací, která jí upravila úsměv. O několik let později k tomu přidala i nos. Vše schváleno vlastními rodiči – zpěvákem a hercem Billym Rayem Cyrusem a producentkou Tish Cyrus. Mimo seriál začala Miley nahrávat svá první hudební alba.

Od této kariéry se později distancovala a přišlo divoké období plné lascivního chování a oblékání, twerkingu a neustálého kouření marihuany. Pravděpodobně nejvíc na sebe upozornila, když téměř nahá vystoupila na hudebních cenách VMA. Zpětně svou show a twerkování se zpěvákem Robinem Thicke označuje za moment, kdy se z ní stala feministka a LGBT aktivistka.

“Uvědomila jsem si, že bude spousta lidí, kteří se budou bavit o tom, co jsem udělala a co ne, a tak to mohu využít k dobru. K něčemu, co může změnit lidské životy, než být pouze něčím, co se pak stane kostýmem na Halloween,” říká o svém vystoupení.

Nyní se zdá, že se její život zklidnil. Zasnoubila se, přestala kouřit marihuanu, vydala nové album Younger Now a přijala sebe i svoji minulost takovými, jakými jsou. Ať už jde o marketingový, tah nebo o opravdové dospění, Miley zažívá svůj velký comeback.