Říká se, že krása bolí. Osobně s tím problém nemám, alespoň co se střevíčků týká. Často mají ženy plné botníky krásných lodiček, balerínek, sandálek i platforem, avšak na sobě je neměly snad ani jednou. Touha nám přikazuje kupovat a vlastnit, avšak nosit je již nutně nemusíme. Často se to skutečně ani nedá.

crazy shoes1

Návrháře některých kousků by jistě každý rád poznal. Zjistit, co stálo za nápadem vymyslet zrovna takové „kopyto“ a zda si designér představil, jak se v tom ženám bude chodit. Řekla bych, že těchto kousků se to nejspíš netýká.

Dámy, které se děsí myší, ať raději přeskočí na další odstavec. Designérům přijdou papučky v podobě myší velmi zábavné. Co více by vás mohlo po ránu pobavit, než když stoupnete na něco malého a chlupatého?

animal shoes1

Podobnou hořkou pachuť ve vás mohou vyvolat rybí pantofle. S mořskou hvězdicí, mušlí či motivem na pozadí podrážky jste se možná již setkali, avšak věrná podoba rybí trestky vyčnívající na vašich chodidlech třeba bude tím pravým pro letošní sezónu.

animal shoes4

I kočičí střevíce, v případě že ve vás dřímá divoká šelma, osloví vaše srdce. Tentokrát pohled ze strany estetiky značí lepší hodnocení, avšak praktické nošení s ocáskem za patou nejspíš bude rizikovějšího charakteru.

animal shoes11

Zvířata všeobecně inspirují návrháře k tvorbě šílených a ještě šílenějších motivů, a tak jsou k dostání boty připomínající psy, koňská i jiná kopyta, ryby či pouze samotné ploutve i myši.  S dostatečnou nadsázkou přikládáme pár konkrétních příkladů co je ve světě k dostání a pozor! Co se i skutečně nosí. Jak byste tyto boty hodnotili vy?

Foto: Facebook.com; Pinterest.com