Femme Armeria: Kolekce šperků herečky Nikol Kouklové

/ Redakce

Sympatická herečka Nikol Kouklová je velmi činorodá. Nedávno představila svoji kolekci extravagantních šperků, které rozhodně nepřehlédnete.

FEMME ARMERIA, to je název kolekce šperků, které navrhla herečka Nikol Kouklová. Kolekce vznikla spontánně a v neuvěřitelně rychlém časovém horizontu. Koncem května oslovila Nikol designérka Alena Bělíková, která tvoří pod značkou La Mode deBohême a za měsíc bylo vše hotovo a odprezentováno.

FEMME ARMERIU bych charakterizovala takto – extravagantní, minimalistická, ale i prudce elegantní. O názvu této kolekce jsem nepřemýšlela příliš dlouho. Znamená jednoduše ‘ženská výzbroj’. ” říká ke svým šperkům Nikol.

Femme Armeria by Nikol Kouklová

Femme Armeria by Nikol Kouklová

Při navrhování vycházela ze svých zážitků, zkušeností, pocitů, emocí, nálad a inspiraci hledala i u ročních období. Vzniklo tak celkem 11 druhů náhrdelníků, které na sebe navzájem navazují a vytváří tak ucelenou kolekci. Šperky byly představeny koncem června v interaktivním prostoru GRID. Podstatná část z prodeje poputuje na charitativní účely pro Nadační fond Slunce pro všechny, se kterým Nikol Kouklová spolupracuje již několik let a jehož patronkou je Hana Heřmánková.

Novým majitelkám přeji, aby se jim náhrdelníky hezky nosily a byly na své nové úlovky řádně pyšné.” dodává Nikol ke svým šperkům.

O jednotlivé šperky si mohou zájemkyně napsat zde.

Foto: Angelina Lee