Celého projektu se ujal přední fotograf Petr Kurečka, který fotí známé české osobnosti. Jeho jméno najdete např. pod velmi úspěšným kalendářem Proměny, jeho fotografie zdobí titulky a stránky módních časopisů, rád zabrousí i do hudební sféry. 12 žen – Tonya Graves, Nikol Moravcová, Veronika Havlíčková, Kateřina Burešová, Martina Sikorová, Markéta Křivánková, Lucie Nováková, Lea Kmochová, Svatava Tomanová Kruntová, Petra Pikkelová, Romana Udržalová Štěpánková a Kristýna Kolářová se rozhodlo udělat dobrou věc za podpory jediného muže v týmu. Podat pomocnou ruku Azylovému domu pro ženy s dětmi. Křest kalendáře proběhne příští středu 18.12 v úplně novém luxusním FASHION CLUBU v 5.patře OC Kotva od 19h.

Jedna z hlavních aktérek Girls and Business 2014 je např. modelka, blogerka a herečka Nikol Moravcová, mimo jiné i moderátorka Iconiq TV.

“Když mi před pár dny kámošky v baru nadšeně vyprávěly o zajímavém nápadu nafotit kalendář 12ti úspěšných žen, každá z jiné profese a z jiného oboru, ani ve snu by mě nenapadlo, jaký to bude mít spád! Sehnat prostory, fotografa, rekvizity a sponzory vyžaduje dost úsilí, ale za pouhé tři dny došlo k realizaci a já se nemůžu dočkat až uvidím kalendář kompletní i s fotkama mých kolegyň! Možná působím jako extrovertní exhibicionistka, ale ve skutečnosti jsem dost stydlivá, takže za podpory úžasnýho fotografa Petra Kurečky vznikla jedna z nejodvážnějších fotek mojí dosavadní kariéry. Tak doufám, že přinese ten správný užitek pro Ženské domovy,” dodává Nikol Moravcová.

nikol

“Celá realizace by byla nemožná bez sponzorů a partnerských darů, kterých si velmi vážíme. Všechny oslovené ženy šly do projektu bez nároku na honorář a za to jim patří obrovský dík! Kompletní výtěžek z kalendáře Girls and Business poputuje na pomoc Azylovému domu pro ženy s dětmi, které naši pomocnou ruku opravdu potřebují,“ říká jedna z hlavních organizátorek Martina Sikorová.

Snímek obrazovky 2013-12-05 v 14.03.07

“Každopádně můžete se k nám připojit i vy! V prosinci zahájíme dražbu a prodej kalendáře, základní cena za odvahu žen a pomoc těm, kteří jí nezbytně potřebují, bude 549 Kč. A pozor! Tato akce propukce už 18. prosince v Praze, ve zbrusu novém Fashion clubu (OD Kotva, 5. patro) a právě zde se vydraží unikátní první kus GB 2014, který bude podepsaný všemi aktéry! Rozhodně u toho nesmíte chybět, protože 12 mužů, ze sportovní i kulturní sféry, pokřtí nejenom naše fotky, ale zároveň tento krásný klub! Těšíme se na vás,“ doplňuje s úsměvem Sikorová.

Snímek obrazovky 2013-12-10 v 14.45.54

Foto: Petr Kurečka
Make-up and hair: Veronika Havlíčková
Organizátorky: Martina Sikorová, Lucie Nováková, Lea Kmochová

Číslo účtu: 2800498395/2010