Pobřežní hlídka

Včera jsme si mimo jiné připomněli některé seriálové celebrity, jejich dospívání i krásu a nezapomněli jsme ani na jeden z kultovních, letních seriálových trháku, Pobřežní hlídku. Baywatch seriál zahltil obrazovky v roce 1989 a od té doby se jeho reprízy pouští v desítkách zemí stále dokola. Možná tomu neuvěříte, ale tento seriál se zapsal mezi ty nejsledovanější na světě. Získal nejvíce diváků všech dob a to celých 1,1 miliardy.

Pobřežní hlídka

Beverly Hills 90210

Druhý nejznámější seriál spatřil světlo světa o dva roky později v roce 1990 a jeho hlavní hrdinové Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna, Steve, Brandon, Andrea a Valerie ukazují divákům všední starosti i radosti mladých. Zádrhelem však může být, že jsou všichni bohatí, krásní, úspěšní a chytří, něco takového je totiž možné pouze v Beverly Hills.

Beverly Hills

Melrose Place

Sedm sérií bylo natočeno vedle Beverly Hills u tolik podobného seriálu Melrose Place. Nízká sledovanost rychle stoupla s pořádně peprnými zápletkami a zajímavými herci. Mladí a krásní lidé žijící společně v jednom z nájemních domů se milují i nenávidí zároveň. Živé příběhy plné emocí a intrik dokážou více než jednoho vtáhnout do děje.

Melrose Place

Dallas

Sága rodu Ewingov rovněž provázela hned několik generací. Pro velký úspěch bylo v roce 2012 dotočeno několik nových dílů adaptovaných do dnešní doby. Středem celého seriálu je naftařská společnost Ewing Oil, paní domu Miss Ellie a její synové. Zákeřný J.R. a hodný Bobby. Divoká kovbojka dokázala a stále dokáže ohromit mnoho diváků všech věkových kategorií, avšak přeci jen je vhodné se zamyslet, zda bylo nutné dotáčet nové díly?

Dallas1

Které z letních kultovních seriálů doslova pohltili vás?