Jeho rodina, přátelé a kolegové se mu rozhodli připravit překvapení v podobě koncertu, který se konal v budově Pražské konzervatoře.

Velkým překvapením byla Linda Vojtová, která je ve světě uznávanou a velmi úspěšnou topmodelkou, ale současně také vnučkou Vadima Petrova. A proto si nemohla nechat ujít koncert, který se konal k významnému jubileu jejího dědečka, hudebního skladatele. Doslova na otočku přiletěla z USA, aby se sešla především s ním a celou svou rodinou a přáteli. Pro daný slavnostní večer si oblékla nádherné červené šaty, které podtrhla navíc i červenými rty. Jak jinak, celkový dojem byl úžasný. Jakmile koncert skončil, opět odletěla, jelikož je nyní velmi pracovně vytížená. „Jsem hrozně šťastná, že mi vše vyšlo tak, abych se koncertu zúčastnila a strávila pár chvil s rodinou. Naposledy jsem se s dědou viděla na Skypu minulý týden a naživo letos v srpnu. Když jsem byla malá, často jsem ho vídala za pianem a mnohdy jsem s ním musela cvičit etudy i já,“ zavzpomínala Linda a pospíchala zase zpátky na letiště.

„Opravdu mě potěšilo, že Konzervatoř přišla s nápadem koncert uspořádat a že má hudba nežije jen ve filmech a pohádkách, ale i v lidských srdcích. Jsem rád, že se přijela podívat i Linda, která je vlastně má jediná vnučka. Když byla malá, tak byla hrozná raubířka. Vždycky mi snědla mé tajné zásoby bonbónů. Tím mě fakt štvala,“ směje se Vadim Petrov. „Jediné co mě opravdu mrzí, že přestala hrát na klavír a věnuje se teď pouze modelingu,“ přiznává hudební skladatel.

Obdivovatelé její krásy s ním pravděpodobně souhlasit nebudou:-).

Foto: archiv Vadima Petrova