Jaký bude program, vám prozrazovat nebudeme, to už jistě všichni dobře víte, ale zkrátka jako módní magazín nemůžeme ignorovat styl hvězd, které tyto televize reprezentují. Je až neuvěřitelné, co na obou tiskových konferencích bylo možné vidět. Módní peklo by si rozhodně přišlo na své a světoví kritici by jen velmi obtížně uvěřili, že tohle má být kulturní elita českého národa.

Vím, že řada českých celebrit se snaží za každou cenu odlišit, ale přeci jen jsou to lidé, kteří si vybrali povolání, které je neustále lidem na očích. Často jdou i za příklad (což je úděsné zjištění) svým fanouškům a hlavně reprezentují své chlebodárce, televizní stanice. Proč tedy za každou cenu dělají ostudu? Proč jim nestojí setkání s novináři za trochu té námahy a delší pobyt před skříní i zrcadlem? Je to jednoduché, protože velkému počtu novinářů jsou natolik tyto hvězdičky blízké, že se stejně ostré kritiky nedočkají!

Herečka Vilma Cibulková vypadá báječně a je vynikající herečkou, její outfit a především boty byly ten den hrůzostrašné a to navzdory tomu, že jiná média psala opak. Vilma má skutečně navíc a alespoň “babkovské” pantofle mohla vyměnit za stylové letní sandálky. Herečka Bára Štěpánová je rovněž milá dáma, ale její styl je celkově a dlouhodobě žalostný, což je škoda, jelikož její bílá pleť a výrazná barva vlasů ji nabízí si s módou hrát, ale vkus bohužel chybí. Herečka Tereza Bebarová je krásna žena se skvělou postavou, která snese různé styly, jen ne ten, který si zvolila pro daný den. Šaty s nevkusnou krajkovou aplikací, sandálky s další látkovou aplikací a strakatá kabelka představují dohromady vražednou kombinací. Kromě dokonalé pedikúry zde není co chválit. Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová není u módních kritiků příliš často pozitivně hodnocena a není se čemu divit. Tričko a černé kraťasy nejsou překážkou k vysokému hodnocení, ale kovový pásek a mašličky na botách posouvají celkový outfit do hodně nízkých pater. Boty jsou všeobecně velkou slabinou českých celebrit a je to velká škoda. Dle rozhovorů, které často čteme napříč všemi on-line i tiskovými médii mají všechny velkou vášeň pro boty, tak kde je???? Nejlépe oblečenou celebritou této “tiskovky” se stala herečka Sabina Laurinová, která se tento horký den oblékla do sněhově bílých šatů, zvolila stejnobarevnou kabelku a decentní žabky.

Televize Prima tento televizní souboj jednoznačně vyhrála. Outfity na jejich tiskové konferenci byly o poznání zdařilejší. Moderátorky reality show Vyvolení v očích módních kritiků i těch našich vcelku uspěly. Agáta Prachařová zvolila stále trendy overal a doplnila ho o klasické lodičky s otevřenou špičkou a stejnobarevné psaníčko. Tereza Pergnerová zůstala věrna své sportovní ležérnosti v podobě perfektně padnoucích džínů, letní kytičkované košile a klasických “botasek”. I nová moderátorka Top Star magazínu Iva Kubelková dostála své pověsti elegantní dámy českého modelingu a svůj černý outfit podtrhla nádhernými modrými sandálky, které nešlo přehlédnout. Další nová moderátorka TV zpráv Monika Leová rovněž zazářila. Oblékla si šaty modré barvy, které ladí k její pleti i očím. Svou novou roli bere velmi vážně a rozhodně nic neponechala náhodě ani na své první prezentaci ostatním médiím.

Uvidíme, zda toto vítězství Prima uhájí i v televizním programu. To už necháme na divácích těchto dvou stanic.

Foto: Profimedia.cz