Pařížská ulice se otřásá

/ Redakce

V poslední době jsme již zvyklí, že je Pařížská plná změn. Jeden butik se zavře, aby se přesunul do většího, nebo se na chvíli přesune do menších prostor, aby se ty stávající mohly luxusně zrekonstruovat.

Jednoduše řečeno o tuto prestižní pražskou ulici je stále velký zájem. Není již tajemstvím, že se od konce ledna uzavřou na půl roku dveře britské značky Burberry, která bude mít prozatímní adresu v Provaznické ulici. Burberry butik je po Dioru dalším obchodem, který projde rozsáhlou rekonstrukcí včetně rozšíření o další patro.

Již delší dobu se spekulovalo o tom, že hned 7 obchodů v této ulici je na prodej. Řada místních podnikatelů se k této kauze nechtěla vyjadřovat, a tak především bulvární média vytvářela zprávy o tom, zda se královnou Pařížské ulice stane Michaela Bakala Maláčová nebo Tamara Kotvalová, které prý o koupi těchto 7 obchodů projevily zájem. Poté spekulace utichly, aby se mohla vynořit oficiální zpráva o tom, že právě Michaela Bakala Maláčová, spolumajitelka společnosti John Grove&partners, s.r.o., se stane tou dlouho očekávanou královnou.

Společnost Luxury Brand Management, která prostřednictvím společnosti John Grove & Partners provozuje síť butiků s klenoty (Boucheron), hodinkami (Hublot, Audemars Piguet, Girard-Perregaux, Tag Heuer, Breitling), luxusními mobilními telefony Vertu a luxusním spodním prádlem (La Perla), uzavřela dohodu o koupi majoritního podílu ve společnosti Prospekta Moda CZ.

Prospekta Moda CZ, v jejímž čele stojí Lenka Vejvalková, provozuje v Pařížské ulici luxusní butiky předních italských značek Dolce&Gabbana, Salvatore Ferragamo, Ermenegildo Zegna, Bottega Veneta, Diesel a multibrandové butiky nabízející módní doplňky a oblečení značek Valentino, Tom Ford, Marc Jacobs, Tod’s, Jimmy Choo, Sergio Rossi. To vše, a navíc i značka Versace, je nyní i v rukách Michaely Bakala Maláčové. Ta byla do této chvíle především královnou klenotů a nejkrásnějších dívek České republiky (volba Miss). Bylo tak jen otázkou času, kdy se stane i vládkyní módy jako takové.

Ihned po zveřejnění této zprávy se Michaela Bakala Maláčová objevila v Pařížské ulici osobně a to u příležitosti slavnostního přestřižení pásky a otevření nového butiku Vertu. Oficiality se neobešly bez účasti mimořádného hosta v podobě obchodního ředitele Vertu Steva Amstutze. Nový butik Vertu najdete v Pařížské ulici číslo 8, kam se přestěhoval z čísla 4. Nová adresa nenabízí jen větší prostor, ale především novou in-store komunikaci a koncept obchodu. Příjemné prostředí je souhrou světla, technologie a ostrých úhlů, stejně jako kontrastem nejrůznějších povrchových úprav a barev.

Jak se bude situace v Pařížské dále vyvíjet, sledujte na webovém portálu www.parizskaulice.cz, který je zdrojem aktuálních informací.

 

Foto: showpix.cz; PR firem

 

0 Comments

    Leave a Comment