Simona Krainová oslaví kulaté narozeniny

/ Redakce

Modelka a dvojnásobná maminka Simona Krainová oslaví příští týden kulaté narozeniny. Dovolíte si tipnout, jak moc kulaté jsou?

Simona se netají tím, že už čtyřicáté, jelikož dobře ví, že jí tento věk neodhaduje téměř nikdo. Navíc tato topmodelka skvěle zvládá skloubit pracovní i osobní život. Nedávno se stala ředitelkou modelingové soutěže, k níž nyní nafotila i kampaň, která dokazuje, že zub času jí na kráse nic neubral. Na fotografiích se objevuje vedle patnáctileté nadějné modelce agentury Czechoslovak Models, Adéle Pohunkové a není vůbec jistá, která z nich je ta vycházející hvězda.

Chci mladým dívkám jako je Adéla pomoci nastartovat jejich kariéru v modelingu, předávat jim zkušenosti, uvést je do velkého světa přehlídkových mol a kampaní světoznámých značek. Soutěž je tak trochu moje třetí dítě, komentovala kampaň s nadsázkou Simona Krainová.

Fotografie vytvořila Anna Mrázek Kovačič, o make-up se postarala vizážistka Lucia Gibodová a vlasovou stylistkou se stala ikona mezi kadeřníky Petra Měchurová. Speciálně na toto focení přišly z Milána looky prestižních značek Blumarine a Bottega Veneta od společnosti Prospekta Moda, pražský butik Obsession zapůjčil unikátní ručně vyšívanou róbu Elie Saab v hodnotě 170 tisíc Kč,“ uvedl stylista Jan Pokorný, který byl také osloven, aby se na vzniku kampaně k Czechoslovak TopModel podílel.

Jsem ráda, že se nám podařilo získat na focení a celou produkci skutečné profesionály a autority ve svých oborech. Skvěle se mi pracovalo a na výsledku je to, myslím, vidět, doplnila Krainová.

A my z Iconiq.cz ji přejeme, aby i nadále zůstala krásná mladá a spokojená.

 foto Anna Mrázek Kovačič, rep. by pavleye.com

0 Comments

    Leave a Comment