Svatojánská noc v Alchymist Grand Hotel & Spa

/ Redakce

Svatojánská noc bývá považována za jednu z nejvíc magických v roce. Ta letošní byla velmi horká a provoněná létem. V barokní zahradě Alchymist Hotel se konala Midsummer Party s módní přehlídkou Bogner, na kterou se přislo podívat mnoho zajímavých hostů.

Horký letní večer byl v Alchymist ve znamení módy, designu a dobrého jídla a pití. Podzimní a zimní kolekci tu představila značka Bogner formou módní přehlídky. Modelky a modelové chodili po dřevěném mole v péřových bundách a čepicích, zářivé barvy podzimní kolekce však všechny přítomné uchvátili. Barokní zahrada se třpytila v odlescích šperků ALO Diamonds, které měli možnost si přítomné hosté vyzkoušet a objednat a i pánové si přišli v tento magický večer na své. Obdivovat totiž mohli zbrusu nový zářivě červený vůz Ferrari 458 Italie, nejrychlejší osmiválcové Ferrari všech dob. Kupodivu zaujal spíše přítomné dámy, které se do něj s radostí usadily.

Šéfkuchař Alchymist Tomáš Sysel připravil pro své hosty výborné letní a zdravé delikatesy v podobě nejrůznějších druhů mořských ryb a specialit, které doplnil vybraným vínem přímo z vinotéky hotelu. Vyvrcholením večera byla bohatá tombola s řadou opravdu zajímavých cen včetně lístků na operní představení Nachtigall Artist, křišťálových sklenic Moser i parfémů Bogner.

Foto: Archiv