Úspěšné české modelky se rozhodly změnit svět a pomáhat především dětem, ke kterým nebyl život příliš shovívavý. Topmodelka Pavlína Němcová se před 2 lety začala věnovat charitě a podporovat vzdělávání dětí z dětských domovů. Snaží se přispívat dětem, kterým v realizaci jejich zájmů a snů chybí finanční podpora rodiny. Z Nadačního fondu Pavlíny Němcové se hradí například řidičské průkazy, školné, internáty nebo různé zájmové kroužky.

V polovině listopadu probíhal v prostorách Star Bazar v řeznické ulici charitativní bazar nového oblečení, bot, módních doplňků a hraček, které Nadační fond získal od dárců Beltissimo, Babyluxury s.r.o. a Zapf Creation. Vše probíhalo v přátelské a velmi pohostinné atmosféře. Zákazníci si mohli dát kávu s pralinkou či vodu z islandského ledovce od Aqua Angels, který byl rovněž jedním z partnerů této prodejní akce.

Kdy jindy by se člověk měl zastavit a udělat radost i těm, kteří ji v životě mají tak málo, než v předvánočním čase. A navíc charitativními nákupy uděláte radost hned dvakrát a to už stojí za zvážení a provětrání vaší peněženky.

Foto: Archiv firem