Půvabná Keňanka tmavé pleti Lupita Nyong´o plní od zisku Oscara za roli ve filmu „12 let v řetězech“ přední stránky (nejen) módních časopisů. Aby taky ne, když je její příběh jak vystřižený z hollywoodské pohádky, kdy se z nenápadné dívenky stala přes noc celosvětově známá hvězda hodná obdivu.

Svým citem pro módu zazářila již na zmíněném předávání Oscarů, o několik týdnů později také během MTV Movie Awards, kdy oblékla velice diskutované šaty z poslední kolekce Chanel. Všem přítomným a nejen jim dokázala, že jí sluší kterákoli barva šatů, jakýkoli potisk či střih.

6gD5-xvbkhJOGUqe8KAonVikGjlkL-ijQRfDL3HmUjE3NHa__wHaI7jvgnHEe4794Qeaie8

Víte, jak se u nás říkává, že by danému člověku s jistotou slušel i pytel od brambor? Jsem si jistá, že Lupita je přesně tento ukázkový příklad. Její krásu také zaznamenal kosmetický gigant Lancome, jež zvolil jedenatřicetiletou Lupitu svojí novou ambasadorskou.

V roce 2014 se také stala jednou z tváří módní značky Miu Miu, objevila se na obálkách prestižních magazínů včetně britského Dazed & Confused. A aby nebylo toho humbuku kolem Lupity málo, časopis People ji před několika dny vyhlásil nejkrásnější ženou planety. Za sebou tak nechala ostřílené konkurentky, jakými jsou například Kerry Washington, Pink či Jenna Dewan.

Jak dlouho ještě potrvá než se z Lupity stane také nová módní a uznávaná ikona? V kuloárech už se prý něco šeptá…

Foto: Profimedia.cz