Nepřehlédnutelná žena, jejíž místo patří již od roku 1990 k americké značce J. Crew (kterou má mimochodem v oblibě také Michelle Obama), kde zastává pozici kreativní ředitelky a prezidentky značky, je typická pro podpatky a silné černé brýle za každé situace.

Tato zkušená stylistka, kterou v roce 2013 zařadil magazín Time mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě se jmenuje Jenna Lyons, a lvy ve jméně nemá rozhodně náhodně.

Pochází z Bostonu, v botníku se jí povaluje více než 300 párů bot, dohlíží na oblečení svého syna a je zatraceně zaneprázdněná. Tvrdí, že denně jí chodí zhruba 200 emailů, 100 smsek a k tomu si máme připočítat ještě 10-18 setkání denně, které je důležité stihnout včas. Na Instagramu ale její příspěvky ze života najdete skoro pořád.

Je jí 44 let, ale stihla toho už poměrně hodně. Práci pro Donnu Karan, rozvést se s manželem a začít chodit se ženou, vydělat ročně několikamilionové částky. Také vlastní dvanáctipatrovou kancelář na Manhattanu. Řekněte, komu se taková věc poštěstí?

Na každé módní akci je díky svému ojedinělému a poměrně extravagantnímu stylu nepřehlédnutelná. Její láska k módě má začátek už v útlém věku, ve 4 letech se s rodinou přestěhovali do prosluněné Kaliformie. „Miluji módu, dokážete pomocí ní totiž změnit to, kým jste, jak se cítíte, je to magické“.

Naučila se šít a vytvořila dlouhou sukni s potiskem melounů, na Vánoce jí babička koupila šicí stroj a předplatila tištěný Vogue. Vystudovala proslulou Parsons School of Design v New Yorku a pak přišla první práce pro J. Crew na pozici asistentky.

Dnes se nebojí obléknout pánský smoking, barevné peří, květované kalhoty či nosit tu nejvíce rudou rtěnku, jakou si jen dovede představit. Je to prostě lvice!

Foto: Pinterest.com, Profimedia.cz