1. Pleťové mléko pro sušší pleť/gel pro mastnější pokožku
  2. Tonikum zvolené podle typu pleti, jež mnohonásobně zvýší absorpci hydratační péče
  3. Oční krém, který na rozdíl od pleťových krémů nezatěžuje oční okolí
  4. Opomíjené sérum – dodá vám nejen hydratační bázi
  5. Hydratační krém, který potřebuje opravdu každá pleť, i ta nejmastnější!

 

Tak, základní pečující kroky jsme si zrekapitulovali. A protože na krásné pleti záleží opravdu každému z nás, připojili jsme se k červencové FOREO #cleanskinchallenge. Švédská technologie se totiž aktivně zabývá novými způsoby, jak mít pleť zdravější a mladší. Co je jejich poslední objev?

Zázračná LUNA

LUNA mini 2 je sonický hypoalergenní kartáč, vyrobený z neporézního lékařského silikonu a je tak až 35krát hygieničtější než klasické nylonové kartáčky na čištění pleti. Hladký povrch je odolný vůči bakteriím a snadno se čistí. LUNA kombinuje revoluční technologii T-Sonic se speciálním designem štětin pro hluboké čištění. Zařízení odstraňuje až 99, 5 % nečistot a zbytky make-upu. Současně odstraňuje mrtvé buňky, zmenšuje póry a podporuje vstřebávání krémů a sér. Vibrační masáž má také vyhlazovací efekt a po ošetření je vaše pokožka hedvábně hladká a rozjasněná.

SOUTĚŽ o LUNA mini 2!

A protože myslíme i na vás, připravili jsme si pro vás společně se značkou Foreo soutěž o trendy oranžovou LUNU Mini 2! Co pro ni musíte udělat?

Sledujte Instagram Foreo a náš Instagram Iconiq.cz, dejte like fotce se soutěžním produktem LUNA Mini 2, napište v komentáři pod Insta fotkou, jaká je vaše rutina v péči o pleť (jen přiznejte barvu) a označte někoho, kdo sdílí vaše beauty zájmy! Follow dejte i Facebooku Foreo a Iconiqcz. Soutěž potrvá týden a bude vyhlášena pod soutěžní fotkou na Instagramu. Hodně štěstí!