Také společně s námi patříte k těm, kteří by za tenisky položili život a s napětím vyhlížíte všechny limitované edice? Jste vášnivými sběrateli všech možných značek a stylů? Pak si rozhodně nesmíte nechat ujít již třetí event z řady Teniskology! Také letos se můžete těšit na spojení jedinečné architektury, hudby, party, gourmet zážitků a hlavně na nekončící regály plné sneakers!

Jedinečný festival Teniskology proběhne již 20. a 21. října v obchodním domě Kotva v samotném srdci Prahy. Díky bohatému doprovodnému programu se můžete dozvědět vše o sneaker kultuře od historie po dalekou budoucnost. Navštívit můžete i talks s influencery a dalšími zajímavými osobnostmi či diskuzní panely. Nic vám také nebude bránit v tom, abyste předvedli i vlastní kreativitu v rámci speciálních workshopů!

Street kulturu, hudební scénu a sport letos budou i letos reprezentovat gurus, kterými jsou Klára Vytisková, Dalyb, Lukáš Vácha a Tomáš Berdych.

Vstupenky na Teniskology zakoupíte v předprodeji i na místě za cenu 190 korun. Vy je však nyní můžete vyhrát! Pro čtenáře Iconiq jsme si ve spolupráci s organizátory Teniskology připravili soutěž o 10 vstupenek na tuto kultovní událost. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:

Kolik gurus (osobností) letos zaštiťuje Teniskology?

A. 3

B. 4

C. 5

Malou nápovědu naleznete třeba ZDE.

Soutěžíme od 4. do 17. října 2017. Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte Soutěž – Teniskology. Do těla e-mailu pak napište odpověď na otázku, vaše jméno a město. Vyhrává každá 30. odpověď. Výherce budeme po skončení soutěže kontaktovat e-mailem s dalšími pokyny ohledně vyzvednutí výhry.

Redakce Iconiq přeje hodně štěstí!

 

Soutěž uzavřena! Vyhrávají:

Martina N., Nepolisy

Kateřina K., Červené Pečky

Natalia E., Praha 6

Kristína Š., Praha

Kateřina K., Praha

Hana V., Praha

Vlastimil V., Praha

Zdeňka J., Praha 10

Viktor V., Praha

Milan N., Praha