Historie společnosti Puressentiel se píše od roku 2005 a od té doby se již v lékárnách stačila stát jedničkou s aromaterapeutickými výrobky. V jejím portfoliu naleznete celou řadu aromaterapeutických produktů, od spreje či balzámu pro lepší dýchání, přes inhalační tyčinky, až po řadu pro relaxaci a lepší spánek, obsahující například relaxační sprej, kapsle podporující kvalitní spánek či masážní olej pro uvolnění.

Soutěžit můžete o vlajkový produkt – čistící sprej Puressentiel, který se pyšní úctyhodnou 99,73 % spokojeností svých uživatelů. Každých 10 vteřin se na světě prodá jeden kus čistícího spreje Puressentiel a recenze na něj nešetří chválou. Zamilujte si ho i vy!

Ve hře je také báječný Hypertonický sprej do nosu Puressentiel. Pomůže vám zvlhčit sliznici i léčit zasažené oblasti v nose. Úlevu ucítíte za pár minut po aplikaci.

Relaxační sprej Puressentiel je další ikonou značky. Obsahuje až 3 kg čerstvých rostlin a 12 esenciálních olejů, které bojují proti úzkosti, usnadňují usínání a stimulují hluboký i regenerační spánek.

Udržovat své ruce neustále čisté můžete s antibakteriálním gelem Puressentiel. Umožňuje čištění rukou bez vody, mýdla a oplachování. Obsahuje rostlinný alkohol,  esenciální oleje a aloe vera, které zabraňují vysychání.

Roll-on na svaly a klouby Puressentiel je určen zejména sportovcům či lidem trpící akutní či chronickou bolestí. Pomáhá od ztuhlého krku, bolesti zad, natažených svalů, či zablokování.

Soutěž probíhá na Facebooku Iconiq.cz od 11. do 17. prosince 2017 (do 23:59 h). Více podrobností najdete v soutěžním příspěvku.