SOUTĚŽ o tři balíčky Bioderma!

/ Redakce

Máme pro vás další soutěž! Spojili jsme své síly s oblíbenou pečující kosmetickou značkou Bioderma, která nám pro tři z vás připravila aktuální novinky – Photoderm Opalovací pěnu a Sérum Hydrabio.

S přicházejícím létem jsou důležité dvě věci, chránit svou pokožku a hydratovat ji. K tomu vám dopomůžou produkty, které můžete vyhrát právě teď, tak neváhejte, zapojte se do soutěže a zamilujte si novou péči. O co se jedná?

Photoderm Opalovací mlha SPF 30

Znáte to, roztírat ochranné krémy se nikomu nechce, nicméně při vystavení pokožky slunečním paprskům jde o skutečnou nutnost. Tak si aplikaci zjednodušte opalovací mlhou Photoderm, která je vhodná i pro citlivou pleť, ideální na sport a využije ji celá rodina. Neobvyklé účinky UVA a UVB filtrů dělají z produktů Photoderm unikát a optimálně chrání proti spálení sluncem, předchází jeho intoleranci a aktivně bojuje proti stárnutí pleti. Stará se o to exkluzivní patent Buněčné Bioochrany™*.

Hydrabio Sérum

O svou pleť ale musíme pečovat každý den a kdo ještě nezařadil do své denní rutiny sérum, tak je nejvyšší čas! Patent Aquagenium® byl vyvinut ve výzkumných laboratořích Bioderma a najdete ho v jedinečném Hydrabio Séru, které napomáhá pokožce aktivovat hydratační schopnosti pomocí stimulace aquaporinů, což jsou vodní kanálky v kůži. Ve výsledku to znamená konstantní udržení vlhkosti pokožky a rozzářenou pleť plnou života.

Co pro výhru udělat?

Sledujte Instagram Bioderma a náš Instagram Iconiq.cz, dejte like fotce se soutěžními produkty, napište v komentáři pod Insta fotkou vysněnou destinaci, kam byste nejraději vyrazili a označte někoho, s kým byste si opalování nejvíce užili. Follow dejte i Facebooku Bioderma a Iconiqcz. Soutěž potrvá týden a bude vyhlášena pod soutěžní fotkou na Instagramu. Hodně štěstí!