Okamžitý výsledek

Kúra má hodnotu 3 290 Kč, je nenáročná s okamžitým výsledkem a zaručuje štíhlejší nohy a hýždě, tak neváhejte a zapojte se do naší soutěže! Proceduru provádí Andrea Kašpárková, specialistka salonu LABORATORY na masáže a tělová ošetření. Andrea spolupracuje se salonem už od jeho založení a patří ke klíčovým profesionálům v oblasti relaxace a krásy. Zaměřuje se zejména na řešení celulitidy – peelingy, masáže i zábaly a dbá na celkový dojem klientů, aby masáže a ošetření byly vždy dokonalou relaxací a odpočinkem.

Co vás čeká?

Při proceduře SILHOUETTE RE-SCUTPTOR jsou používány produkty značky Anne Semonin. Prvním krokem ošetření je důkladný peeling mořskou solí, pak přichází na řadu speciální zhruba 45minutová anticelulitidová masáž se speciálními tahy. Poté následuje nanesení Firming Body séra na řešení celulitidy a detoxikační maska formou zábalu. Při proceduře se používá také produkt Lipoliss, který Andrea doporučuje i na domácí použití.

Podmínky soutěže:

  1. Dejte follow facebookovým stránkám LaboratoryIconiq.cz
  2. Dejte follow instagramovým účtům Laboratory a Iconiq.cz
  3. Napište do komentáře pod instagramový post Iconiq.cz, jak se jmenuje kosmetická značka, která vyrábí produkt Lipoliss a jejíž produkty zakoupíte výhradně v salonu LABORATORY.

Hodně štěstí!