Jestliže Iconiq.cz sledujete i na Facebooku, máte vlastně z poloviny vyhráno! Najděte si zde náš soutěžní příspěvek. V komentáři zodpovězte jednoduchou soutěžní otázku a v případě, že ještě nejste našimi fanoušky, dejte nám like nejen facebookové stránce Iconiqu, ale i soutěžnímu příspěvku.

Na našem Facebooku můžete soutěžit od 23. listopadu až do 10. prosince 2017. Ze zveřejněných odpovědí budeme losovat celkem 13 výherců, a to už je pořádný důvod se zapojit, nemyslíte? A výhra? Ta je více než lákavá!

Ve hře je celkem 10 zlatých masek Nuance Supreme Lifting Golden Mask. Tento zlatý zázrak díky vysoké koncentraci přírodních aktivních látek pleť okamžitě vypíná, vyplňuje, zvláčňuje a vyživuje. Celkově také vaši pleť rozjasní a barevně sjednotí. Ptáte-li se, co způsobuje nezvyklou zlatou barvu masky, je to výtažek z jantaru, který je silným přírodním antioxidantem. A víte, co na této masce milujeme úplně nejvíc? Že ji můžete nanášet i na citlivou oblast kolem očí!

To ale rozhodně není všechno! Síť lékáren Dr. Max, kde můžete francouzskou kosmetiku Nuance exkluzivně zakoupit, si pro vás přichystala ještě 3 hodnotné balíčky. Ty kromě zlaté masky obsahují denní a noční krém Supreme Lifting a micelární vodu pro suchou pleť.

Tak rychle na náš Facebook, ať vám žádná z výher neunikne! Přejeme vám hodně štěstí!

Zajímá-li vás nová řada Nuance Magical Supreme více, přečtěte si naši recenzi.

Soutěž uzavřena! Výsledky soutěže najdete na Facebooku Iconiq.cz