Akce se konala v La Guérite a její hostitelkou byla Alisa Volskaya, ředitelka fundraisingové sekce Naked Heart France. Objevilo se na ní mnoho mezinárodních hostů, včetně ambasadorů značky Bvlgari, jako Jon Kortajarena, Solange Smith, Anna Cleveland, Alejandro Spietzer, Sasha Luss, Helena Gatsby, Xenia Adonts a Nieves Alvarez. Součástí programu bylo speciální živé vystoupení Darrena Crisse. Hosté na akci předvedli oslnivý výběr hodinek a šperků značky Bvlgari.

Během charitativní akce se uskutečnila aukce s cílem nashromáždit prostředky pro neziskovou organizaci, jejímž aktuálním posláním je vytvořit otevřenou společnost, jejíž součástí budou i děti se speciálními potřebami. Budou zde integrovány, podporovány a budou mít milující rodinu, která jim pomůže rozvíjet intelektuální, sociální, fyzické a emoční schopnosti.

Římský klenotnický dům v aukci nabídl luxusní pobyt v exkluzivním  Bvlgari Resort Bali. Voucher zahrnuje pobyt na 4 noci pro dvě osoby v jedné z vil Ocean Cliff Villas s výhledem na Indický oceán. Součástí zážitku jsou také exkluzivní obědy, večeře a ošetření ve spa tohoto pětihvězdičkového resortu. Bvlgari do aukce darovalo také náhrdelník, který byl debutově představen právě na této akci. Jedinečný kousek je součástí linie B.Zero1 a jeho prodejní cena je 58 000 euro. Je vyroben z bílého zlata a zdobený diamantovým pavé. Během letošního roku značka Bvlgari podpořila nadaci Naked Heart Foundation již několikrát. Na začátku roku římský klenotnický dům věnoval dar přímo charitativní instituci a v dubnu podpořil společenskou akci konanou v Moskvě.

„V Naked Heart Foundation věříme ve zcela integrovanou budoucnost. Naší vizi nyní podporuje veřejný i korporátní sektor. Společně jsme se vydali na dlouhou pouť ke světu, v němž je každý oceněn takový, jaký je. Každý má také přístup k dobrému vzdělání; má možnost získat důstojnou práci zajišťující obživu; a má možnost užít si volný čas i mít zdravou společenskou existenci – bez ohledu na fyzické a intelektuální omezení”, říká Natalia Vodianova, zakladatelka Naked Heart Foundation.

Foto: German Larkin