„Chtěla jsem v prstenech zachytit jemnost, proto jsem zvolila polní kvítí. Stejně tak jako vztah jsou polní kytičky velmi křehké,“ říká Janja Prokić. Prsteny postrádají opulentnost a k jejich jednoduchosti designérku inspiroval uplynulý rok. „Myslím, že za poslední rok jsme se dostali do fáze, kdy kroky, které děláme, myslíme vážně a nepotřebujeme u všeho ohromující gesta. Už jenom to, že se pro něco rozhodneme a stojíme si za tím, je to nejdůležitější,“ vysvětluje Janja.

Kolekce obsahuje dva zásnubní prsteny s větším a menším kvítkem osázeným diamantem. U snubních šperků mohou ženy vybírat z dvou druhů prstenu s obroučkou připomínající spojené tyčinky. Zásnubní a snubní prsteny se pak dají kombinovat a pasují do sebe, aby se příjemně nosily a daly se vrstvit. Prsten pro muže vypadá z venku jako jednoduchý kroužek, ale zevnitř pak přímo kopíruje vnější podobu dámského prstenu. Šperky jsou vyrobené ze žlutého, bílého nebo růžového zlata.

„Tvořit svatební šperky mě baví. Žádost o ruku i svatební obřad vnímám jako niternou a intimní chvíli. Cítím velkou čest, že si páry vyberou šperk ode mě, ale také ohromnou zodpovědnost. Budou prsteny nosit celý život,“ vysvětluje designérka, proč vytvořila v pořadí již třetí kolekci prstenů pro budoucí manžele. „Někdy prostě nemusíme pro štěstí a krásu letět přes půlku planety, najdeme ji doslova za humny,“ dodává Janja.