Městský komfort

Na celodenní běhání po městě, které často končí večeří s přáteli, se zcela jistě hodí komfortní a stylový outfit v jednom. Červená barva je letos super trendy, doplňte ji praktickými teniskami, které však nepostrádají odlehčený design, a cross body kabelkou s metalickým detailem. Kvalitní šperky také volte prakticky. Co třeba stříbrné náušnice s granátem?

Zářivý glamour

Šaty až na zem a splývavý satén v éterické zelené, právě po tomto kousku volají horké letní večery. Na party si k nim nazujte zlaté sandálky, přes den klidně tenisky. Nezapomeňte na hravou kabelku, třeba na nový model Saddle bag, a šperky samozřejmě nemůžou chybět. Dejte šanci originálním náušnicím s diamanty pro opravdu prozářenou noc…

Beach style

I na pláži můžete zazářit! Na večerní procházce po celodenním relaxování na pláži o to více. Nastal čas na více chic outfit, zůstaňte však i nadále v pohodlí, jste přece na dovolené! Pruhy letos fungují naprosto všude, nejen u vody, tak zvolte off-the-shoulder maxi šaty, na hlavu dejte nesmrtelný slamák, obujte si designové sandále a na opálený dekolt přidejte jemný šperk ze stříbra a diamantů – klidně se s ním můžete i koupat a pozvednout plavkový outfit o level výš!