Trend jménem Bali: Nový designový resort, v němž se nezklamete

/ Redakce

Že je o Bali až moc slyšet? Možná to má svůj důvod! Abyste však nebyli zklamaní, když se do této destinace vydáte, objevili jsme za vás novou super luxusní destinaci, kam prostě chceme. Nese název Como Uma Canggu. A protože rádi poznáváme nové exkluzivní resorty, nemohli jsme si novinku nechat pro sebe.

Směr jih

Vlně hypnotizující performance přírody v té nejryzejší podobě beznadějně propadly tisíce surfařů. Počítáte-li se mezi ně nebo jste po tom vždy toužili, vydejte se mimo nápor vlnchtivých davů na jižní cíp Bali. Uma Canggu je třetím hotelem z ultraluxusní sítě COMO, singapurské obchodnice Christiny Ong, a díky partnerství s Tropicsurf je doslova rájem na sněhobílých plážích Indického oceánu.

Exkluzivní surfing i jóga

Díky Tropicsurf máte na výběr nejen z týmu expertů pro různé úrovně, nenechte si ujít možnost vyzkoušet si unikátní typy dřevěných eco friendly prken z dílny Firewire, jako jsou shortboardy, paddleboardy, fishe, hydridy nebo longboardy. Při lekci jógy nebo masáži ve spa Shambhala uvolníte svaly namožené po boji s vlnami.

Designový luxus

Vodní živel budete mít na dosah nonstop z každého pokoje či apartmá, ať už pod proudem alfresco sprchy na balkoně nebo díky bazénu obtékajícímu všechny přízemní suity. Minimalistický světlý design interiérů je ladnou souhrou japonského designéra Koichiro Ikebuchi a italských designérů Paoly Navone a Giacoma Passera. Pro ty nejnáročnější je pak k dispozici i dvanáct duplex penthousů s terasou a vlastním bazénem, z něhož si užijete ničím nerušené výhledy na mořské vlny.