Be Iconiq Box můžete objednat zde.

FOREO UFO™ MINI

Dosáhněte vaší vysněné pleti během pouhých 2 minut – FOREO UFO™ mini představuje komplexní dvouminutové ošetření pleti. Revoluční přístroj zanechává pleť okamžitě vyživenou a prozářenou již po prvním použití díky unikátním technologiím. Kompaktní provedení využijete nejen doma, ale i na cestách. Zařízení nabízí širokospektrální světelnou terapií a pečující termoterapií, které spolu s T-sonickými pulzacemi zefektivňují vstřebávání živin z pleťové masky přímo do pleti. FOREO UFO™ mini představuje první profesionální spa ošetření na světě, které si můžete užít ve své vlastní dlani.

Hodnota produktu: 2 499 Kč

Ochranná pleťová maska s hydratačním účinkem FOREO UFO™ Make My Day hloubkově zvlhčuje pleť a chrání ji před znečištěním a negativními vnějšími vlivy. Během 90sekundového ošetření přírodními ingrediencemi, plné kyseliny hyaluronové a červených řas, okamžitě vniká do pokožky vlhkost a doplňuje její přirozenou bariéru, aby nedocházelo ke ztrátě hydratace. Čistá receptura, dodávaná v balení po 7 jednotlivých kusech, je kompatibilní se všemi zařízeními řady UFO.

Hodnota produktu: 269 Kč, 7 x 6 g

Kabelková verze tolik oblíbené dámské vůně vás přenes do slunné Itálie. Do vonných tónů v podobě krémové pannacotty, svěžích zelených a květinových tónů se absolutně zblázníte, tak proč si je teď nedopřát díky příznivé velikosti kdykoliv a kdekoliv?

Hodnota produktu Eau de Parfum: 999 Kč, 20 ml

100% EKOLOGICKÉ VATOVÉ TYČINKY JOSHI

Originální designové vatové tyčinky JOSHI se speciálně tvarovanými koncovkami. Vatové tyčinky jsou navíc 100% ekologické – materiál je rozložitelný, bez parfemace, kovu a plastu a je vyroben jen z bavlny a papíru. Vatové tyčinky JOSHI můžete využívat na více činností. Špičku vatové tyčinky můžete například použít na úpravu vašeho make-upu, líčení rtů, oční linek nebo bezchybné lakování nehtů. Vroubkovanou stranu tyčinky, lze využít na čištění, líčení nebo odličování nebo pro aplikaci léčivých přípravků, případně nanášení kosmetiky.

Hodnota produktu: 99 Kč, 200 ks

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou základ. V dnešní koronavirové době se to ukazuje naplno.

Hodnota produktu: 879 Kč, 3 x 25 ml