Nevíte, jaký dárek pořídit pro svou přítelkyni nebo manželku?

Neznáme ženu, kterou by nepotěšil kvalitní parfém a luxusní přírodní kosmetika.

Spojte dva dárky v jedno a začněte s výběrem bio kosmetiky, která má v současné době zelenou! A právě i díky našim produktům, které si u nás vyberete, chráníte naši PLANETU a přispíváte ke zdravějšímu životnímu prostředí. Máte velké srdce a zbožňujete zvířecí miláčky? Pak nákupem přírodní kosmetiky chráníte i je, jelikož u této kosmetiky je zakázáno testovat produkty na zvířatech!

Přírodní kosmetika má spoustu předností

Jednou z předností je minimalizace nepříjemných kožních problémů. Pokožku po nanesení bio krému jen tak nic nevyvede z míry, protože tyto výrobky neobsahují alergeny, mezi které patří syntetická barviva, parafíny, silikony, ani konzervační látky. Naopak vaše pokožka rozkvete natolik, že se budete cítit jako znovuzrozená. Přírodní kosmetika se stane vaší věrnou přítelkyní, která vás bude doprovázet na každém kroku.

Zaručeně nejčistší kosmetika v České republice

Klara Rott patří mezi špičky v přírodní kosmetice a zaujímá přední místo v hledání účinných kosmetických krémů bez nežádoucí chemie, a naopak ve vymazlených pleťových krémech nepoužívá ani ty konzervanty, které jsou v bio kosmetice povolené! Pokud namítnete, že bio kosmetika patří mezi dražší produkty, nezbývá než s vámi souhlasit. Ale skutečně chcete šetřit na svém zdraví? Na tom, abyste se, milé dámy, cítily bezpečně, v harmonii sama se sebou? Skutečně si chcete cílevědomě pěstovat problematickou pleť, ke které se propracujete díky léty používaným levnějším krémům? Krémům, které jsou doslova nacpané chemií a jejichž výrobcům zdaleka nezáleží na vašem zdraví?