Hola Hoop cvičení

Že vám tento název nic neříká? A co takhle cvičení s obručí? Ano, to je Hola hoop cvičení, nová a stále populárnější forma fitnessu, kterou byste jistě měli vyzkoušet. Potřebujete pouze obruč a chuť se pořádně hýbat. Ne nadarmo je Hola Hoop správnou formou cvičení pro ty z vás, jež jinak sportovním aktivitám tolik nefandí.

Hola Hoop ke zdraví

Hola Hoop je ideální pro obézní lidi, kteří ocení jednoduchou formu cvičení. Vhodnou kombinací s  dalšími formami cvičení může přispět k rychlejšímu procesu hubnutí. Touto metodou posilujete především střed těla, pracujete na správném držení těla a samozřejmě spalujete kalorie. Především se ale jedná o zábavnou a jednoduchou formu cvičení, kterou můžete v klidu trénovat doma.

Hola Hoop v ČR

Ne každý z nás si ale hned troufne na to koupit si obruč a začít trénovat doma. Preferujete-li na začátek odborný dohled, existují v ČR Hola Hoop kurzy, které můžete vyzkoušet. Studia zaměřující se na Hola Hooping se nachází v Praze, v Brně i v Ostravě. Je už pouze na vás, jaký druh kurzu si vyberete. Můžete zvolit taneční formu Hola Hoop, fitness Hola Hoop nebo Hola Hoop pro zábavu.

Nezapomeňte se bavit

Přestože existuje více způsobů, jak zhubnout nebo vypracovat postavu rychleji, Hola Hoop vás naláká, jestli se rádi bavíte a rovnou i něco děláte pro svoje tělo. Zapněte si tu správnou hudbu, vyhecujte svou kamarádku, aby šla s vámi, a pořádně se při kroužením pasu uvolněte. Zacvičíte si a možná si vybavíte i své obručové kreace z dětství!