BodyRockTV

Krásné nohy, ploché břicho i pevný zadek. Která žena netouží po zdokonalení těchto problémových partií? Videa založená na HIIT (vysoce intenzivní intervalový trénink) od BodyRock TV jsou zaměřená právě na ně. Obsahují vícedenní výzvy, takže každý den máte o zábavu postaráno.

Fitness Blender

Další slušnou porci domácího cvičení nabízí Fitness Blender. Přes 500 bezplatných videí různých obtížností a druhů vám také pomohou zlepšit kondici a zdraví. Výhodou je, že u většiny z nich ani nepotřebujete činky nebo jiné vybavení. Cvičí se totiž většinou s váhou vlastního těla.

Alo Yoga

Teď něco pro milovníky jógy. Programů s touto tematikou lze na internetu najít spousty, my jsme vybrali unikátní 30denní program od Alo Yoga, který byl spuštěn 1. ledna letošního roku. Má pomoci zlepšit flexibilitu, sílu a soustředěnost, a to pod dohledem profesionálů jako Caley Alyssa, Josh Kramer, Koya Webb či Caitlin Turner.

Burn to the Beat Dance

Že upřednostňujete raději zábavnější formu spalování? Tak se pusťte do tance. A do pořádného kardia!  Na YouTube kanálu BeFiT najdete videa energické Keairy LaShae, při nichž se skvěle pobavíte a zároveň budete spalovat tuky. Mimochodem, už jste někdy zkoušeli africký tanec?

FITFAB Strong

A nakonec zabrousíme k nám do Česka. Nedávno se tu totiž vyklubal originální program FITFAB Strong, který vás nadchne hned z několika důvodů. Je natáčen v krásných industriálních prostorách holešovické Továrny, hraje při něm živá hudba, po dobu 4 týdnů cvičíte s českými fitness bloggery a najdete tam od každého něco – posilování, kardio, tanec i jógu. A to všechno úplně zdarma.