Ostropestřec mariánský

Jde o pastu vyrobenou čistě z bylinek a určenou přímo ke konzumaci (můžete jíst samotné či si lžičku přidat do müsli, jogurtu, apod.). Kromě ostropestřce mariánského obsahuje fenykl, lopuch, libeček a slunečnicový a olivový olej. A na co se hodí? Pomáhá čistit organismus a podporuje trávení a normální funkci jater.

Zdroj: www.zdravibezchemie.cz

Ašvaganda

Ašvaganda je energie a vitalita v jedné malé tabletce. Respektive náš druhý přírodní doplněk stravy, v reálu je ašvaganda asi 1,5 metru vysoký keř rostoucí v suchých oblastech Indie a Afriky. Právě jeho kořeny se využívají k podpoře imunity, dodání energie, výživě tkání, tlumení stresu a prý má i afrodiziakální účinky.

Zdroj: www.eccevita.cz

Antioxidační Mix

Současný život mnoha lidí je plný stresu, špatné stravy, absence pohybu či kouření, což rozhodně neprospívá organismu. Pokud byste chtěli tělu trochu ulevit, možná vás zaujme bio směs plodů, jež obsahuje spoustu ochranných antioxidačních látek. Žádná barviva, chemické přísady či sladidla. Opět můžete přidávat do snídaní, smoothie, vody atd.

Zdroj: www.eccevita.cz

NaturWay Hloh

Asi každý z nás někdy prožil náročnější období, ať už v osobním či pracovním životě. Ale i s nervovou soustavou si umí příroda poradit. Takový hloh nejen uklidňuje nervy a léčí srdce, ale pomáhá třeba i při trávení a snižování cholesterolu. Roste v Asii, severní Africe i všude po Evropě, ale nebojte se, nemusíte se hnát někam k lesům a stráním, existuje i v kapslích.

Zdroj: www.zdravibezchemie.cz

B-Skin

Jak název napovídá, tahle kombinace léčivých bylin (Bazalka posvátná, Chebule srdčitá, Křídlok santilový, Kurkuma dlouhá a Mořena srdčitá) bude působit na naši pokožku. Dodá jí větší svěžest, pružnost a zdraví. Směs také účinkuje na celkovou obranyschopnost, hormonální rovnováhu a má rovněž antioxidační účinky.

Zdroj: www.eccevita.cz