To, že tahle barva je klasika, která se hodí ke všemu, to všichni víme – proto si ji také kupujeme. K čemu se ale taková černá kabelka konkrétně hodí a jak ji kombinovat?

 

Proč kombinovat černou kabelku k outfitu?

Především se snažíme vypadat dobře. Komu by se nelíbilo cítit se sebevědomě? Díky tomu na nás oblečení vypadá lépe, protože okolí zaznamenává (i když podvědomě), co z nás vyzařuje. Vzhled sice není na prvním místě, ale je to určitě ta první věc, na kterou se lidé zaměřují. Když vidí někoho, kdo má na sobě outfit, který dává smysl, automaticky se jim více líbí. Ať už vám na názoru druhých záleží, nebo ne, děláte to hlavně pro sebe a pro svůj dobrý pocit. Jak na to, abyste se cítili jako hvězda večera?

Jednoduchost

Černá je barva univerzální, ale není sama. Jejími sestřičkami jsou například bílá, béžová či šedá. Skvěle se proto budou navzájem doplňovat. Co třeba šedý kabát, pod ním béžové triko, a k tomu černá kožená kabelka? Perfektní!

Někdy není potřeba usilovně přemýšlet, i méně může být více.

Barvy!

Když už jsme se bavili o jednoduchosti, je na řadě taky trocha kreativity. Červená, hořčicově žlutá, burgundy… to jsou všechno barvy, které rozhodně nezůstanou bez povšimnutí a černá už je jen doplní.

Šaty

Pokud si zakoupíte kabelku přes rameno, je to skvělá volba k šatům. Vzhledem k počasí se dají využít teplejší, k nim vysoké kozačky a ona kabelka. Obyčejný outfit tak můžete pozdvihnout na vyšší úroveň.

Cardigan

Chcete jít ven, není zrovna teplo, ale nechcete bundu? Cardigan je takový lehčí svetřík různé délky, obvykle v barvách jako je černá nebo šedá. Světle nebo tmavě šedý cardigan bude s koženou černou kabelkou elegantní, ale přitom velmi pohodlný.

Kožená? Kožená!

Jestli nestačí cardigan, bude muset pomoct kožená bunda. Stejný materiál (i klidně se stejnou barvu) bude ladit, jen je potřeba zbytek outfitu nějak odlišit – přidat bílou, pohrát si s barvami.

Bomber

Asi jedna z mála bund, ke které kabelka opravdu padne, je právě bomber. Byl to sice hit loňska, ale pořád bude vypadat skvěle. Mezi nejlepší varianty patří khaki barva, protože tu obvykle moc nenosíme. Zažene nudu a odliší vás od ostatních.

Stříbro

Myslím, že stříbrná krásně kontrastuje s černou, a šperky tak lépe vyniknou. Ať už se jedná o náušnice, náhrdelník či náramek. Je to mimo jiné ideální řešení, pokud na sobě máte nějaké černé oblečení, které by kvůli doplňku mohlo zaniknout.

Hodinky

Jednak z praktického hlediska, jednak z estetického. Hodinky udělají ze ženy dámu a sladit jejich barvu s koženou kabelku může vypadat opravdu stylově. Černý podklad a stříbrné či zlaté ručičky/řemínek se stejnobarevnou kabelkou zaujme sice jen pár pozorovatelů, ale detaily jsou detaily.

 

Černá kožená kabelka je rozhodně kousek, který se vyplatí mít doma, protože když nevíte, po čem sáhnout, je tu vždy pro vás. K čemukoliv, kamkoliv.

ČTĚTE TAKÉ: Co skrývá nesmrtelný denim? Ultimátní trend pro všechny velikosti