Tentokrát ve středu 15.5. si nenechte ujít již v pořadí 7. setkání s českými a slovenskými designéry v rámci akce FASHION SHAKE. A opět to bude setkání velkolepé. Svou aktuální kolekci s názvem “Good News From East Place” odprezentuje návrhářské trio La Formela. O jejich úspěchu bylo již napsáno mnoho, a tak je na čase, abyste si jejich kolekci prohlédli osobně, a nepochybuji o tom, že nějaký ten kousek skončí i ve vašem šatníku.

I další návrhářka tohoto večera Jindra Jansová má již svou pozici v české módě pevně ukotvenou, a tak není divu, že ani její modely nechybí právě v tomto butiku, který se tolik snaží českou tvorbu podporovat.

Poslední v pořadí je teprve začínající designérka Mira Vokounová, která se poprvé objevila na soutěži START-UP v rámci Prague Fashion Weekendu a se svou kolekcí Aura-Soma získala i speciální cenu Maybelline.

Pokud již nyní jste naladěni na stejnou vlnu jako my v redakci Iconiq, zapište si do diářů datum 15.5., čas mezi 18-20 hodinou, místo La Gallery Novesta, ulice Elišky Krásnohorské 1, Praha. Designéři v čele s Olou Křížovou se na vás srdečně těší.

Foto (Mira Vokounová): Markéta Šindlerová
Foto (Jindra Jansová): Hermina.cz, Jindra Jansová
Foto (La Formela): Jan Grombiřík