Ženská síla, luxus a sexualita – to jsou prvky, které se vzájemně prolínají v celé kolekci. V sebevědomých návrzích dochází k jejich reinterpretaci přímo pod kreativním vedením ředitelky značky, Sandry Choi. Podpis značky v sobě vždy evokuje cit pro sílu, prioritní zaměření na tvar, střih i siluetu. Jak už jsme dříve zmínili, hlavní inspirací pro vytvoření této kolekce se staly fotografie Helmuta Newtona, který se během své úspěšné kariéry netajil „posedlostí“ ženským tělem.

Sandra se soustředila především na oblast kotníku, ve kterém spatřuje novodobou erotogenní zónu. Vytvořila obuv s jehlovými podpatky, stejně tak i smyslné kozačky i sportovnější tenisky se zvířecím potiskem. Strečová kůže, bordó mřížkování, zdobné plíšky v barvách podzimu, drobné cvočky i popruhy obepínající zmiňovaný kotník.

Nádech erotiky ovšem nekončí pouze u obuvi, kolekce je totiž rozšířena o úzké pásky, kabelky i elegantní štíhlá psaníčka. Použita byla lesklá krokodýlí i norková kůže, zlaté zdobení, kabelky na rameno jsou vtipně doplněny o miniaturní želízka. Nechybí řetízky, přezky, zvířecí potisk, mřížky ani kovové knoflíky. Veškeré bohatství a marnotratnost je tak ideálně vybalancována pomocí jednoduché siluety a rafinovaného designu.

Nicole Kidman pak celou kolekci podtrhuje v reklamní kampani svou nečekaně jinou polohou, než na jakou jsme u této australské herečky zvyklí. Nicole ztratila svou nevinnost a nahradila ji vášní, která je pro boty tolik typická.

Foto: Archiv značek