Nedávno jsme vás informovali o tom, že nová kolekce Lindex je obohacena i o kousky mladé talentované návrhářky Emmy Lindqvist, která se ve svých modelech specializuje především na experimenty se sítotiskem a klade důraz na vizuální efektnost.

Jedním z dalších konceptů, který obohacuje jarní kolekci je také Lindex Extended, nadstavba, kterou vystihují slova jako moderní a stylový. Stejně jako kolekce od Emmy Lindqvist je i Extended k dostání prostřednictví online obchodu.

„Máme ještě větší šmrnc, ještě více jdeme po módnosti, ale především chceme přidat oblečení, z něhož budete mít pocit, že byste kvůli němu ušli světa kraj. Oděvy, které jsou právě teď a právě tady,“ říká Nina Starck, ředitelka designu ve společnosti Lindex.

Koncept tvořící deset kousků inspirovaných pouliční módou evropských metropolí tak skvěle doplňuje hlavní kolekci. V nadstavbové kolekci najdete především neutrální barevnou paletu. Vsází hlavně na moderní vzhled, propracované látky, povrchy a pohodlnost.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout trendy oblečení, ve kterém by se mohli cítit stylově. Vidíme, že dnešní ženy se do značné míry nechávají inspirovat fotografiemi ve streetovém stylu, což podle mého názoru souvisí s tím, že takto vyobrazované oblečení se skutečně nosí. A přesně toho, chceme s Lindex Extended dosáhnout, říká Nina Starck.

Foto: Archiv firmy