Její vášeň pro módu se snaží ukázat i jinak než jen předváděním počinů módních návrhářů, kteří jsou často i jejími přáteli. Snaží se jim i tak trochu konkurovat. Kate Moss znovu naváže na předešlou spolupráci se značkou Topshop a připraví přibližně 40 nových kousků čítající jak oděvy, tak i doplňky.

Kate je i nadále velmi žádaná modelka a tvář módních značek. Její nestárnoucí charisma neztrácí svůj lesk, a tak si ji i letos vybraly takové přední značky jako například Rag & Bone, Versace, obuvník Stuart Weitzman, jemuž byla i múzou. Dále kosmetické firmy St. Tropez a v neposlední řadě i Kérastase. Fotografie Kate Moss se staly i sběratelskými kousky. Německý sběratel Gert Elfering dokonce svou milionovou sbírku modelčiných podobizen, pod nimiž jsou podepsáni třeba Bruce Weber, Annie Leibovitz, Mario Testino nebo Irving Penn, dal do aukce.

Je tedy na místě tuto ženu sledovat i v běžném životě a nechat se inspirovat jejím osobitým stylem. Paparazzi ji nyní na podzim zastihli v trendech, kterým vládnou zvířecí potisky. Kate volí ležérní módu, která sluší téměř každé ženě a o pohodlí nemá cenu vůbec spekulovat. V osobitém stylu Kate vládnou především tmavé barvy, nechybí klasický křivák, který je v poslední době opět hitem sezony i zásadním tématem řady módních časopisů. U módní ikony této velikosti se očekává vždy perfektní vzhled od A do Z, který v době drogové závislosti udržet nedokázala. Nyní je zpět na modelingovém vrcholu a dokazuje to i v běžném životě. My ji můžeme v těchto směrech jen následovat.

Foto: Profimedia.cz