Šperky, které potěší vás i peněženku

/ Redakce

Co chybí šatům, dodá šperk. Ještě aktuálnější než kdy jindy je toto pravidlo teď, během plesové sezóny. My máme hned několik tipů, které však nezabijí vaši peněženku.

Bižuterie je jedním z nejlepších vynálezů lidstva, alespoň co se módy týče. I běžné “smrtelnice” se totiž mohou zdobit, aniž by daly celý svůj plat za kousek drahého kovu. Nepřeberné množství barev a materiálů včetně plastu pak zaručují velmi originální kousky, které skvěle doplní model, jemuž “něco chybí”.

S aktuální plesovou sezónou se poohlížíme po společenských šatech a ještě krásnějších botách, a protože už jsme doporučili takové kousky, které potěší vás i vaši peněženku, je na čase se rozhlédnout ještě mezi dostupnými šperky.

Pokud vynecháte trendové kousky s výraznými nápisy, které “do módy” uvedla zimní kolekce francouzského domu Lanvin, při výběru bižuterie prakticky nemůžete sáhnout vedle. Nepsaným pravidlem však zůstává, že splývavé róby vypadají skvěle s jemnými šperky, zatímco k tvrdým, ostře konturovaným šatům sedí masivní a výrazné šperky.

Inspirovat se můžete v naší galerii…

Foto: Archiv značek