Cukrfree

Chtěli byste začít žít bez cukru? Říká se, že cukr je tichý zabiják, a pokud jste se rozhodli vyřadit ho ze svého jídelníčku, Cukrfree kuchařka od známé bloggerky Janiny Černé bude správným začátkem. Najdete v ní spoustu receptů a ingrediencí, které vám předvedou, že život bez cukru může být opravdu plnohodnotný, pestrý a bez jakýchkoli omezení.

Jíme zdravě s Fitrecepty II.

Jde již o druhý díl kuchařky vytvořený projektem Fitrecepty, který je plný zdravých a na přípravu jednoduchých jídel, u nichž kromě přesných postupů nechybí ani informace o časové náročnosti či nutriční hodnotě pokrmů. Celkem 120 receptů na snídaně, svačiny, polévky, obědy, večeře či zdravé mlsání už vám dává slušnou šanci si s jídlem každý den pěkně vyhrát.

Nejbarevnější kuchařka

Málokdo by neznal kuchařku a cestovatelku Kamilu Rundusovou alias Kamu. Její nová kuchařka, jak sám název napovídá, hýří barvami a pestrou škálou chutí a vůní. Kdo miluje experimentování při vaření, cestování a objevování nových pokrmů z celého světa, bude pro něj Nejbarevnější kuchařka tou správnou dávkou inspirace.

Manželé v kuchyni: Jak žít s chutí a vařit s láskou

Manželé Marika a Jirka Kučovi patří k nejlepším českým food bloggerům, které můžete znát pod názvem The Kitchen Story. V jejich první kuchařce najdete přibližně 80 vyladěných receptů rozdělených podle ročního období a nejrůznějších příležitostí a oslav. Jídlo má totiž nejen chutnat a prospívat našemu zdraví, ale mělo by nás také vybízet k setkávání s rodinou a přáteli.

Lahodně s Ellou na každý den

Ella Woodward navazuje na svou první úspěšnou kuchařku další porcí zajímavých kuchařských tipů. Ella věří v přírodní suroviny, které jako jediné prospívají našemu zdraví, a proto bychom si je měli dopřávat na talíři. Recepty jsou rychlé a snadné na přípravu a skvěle tak zapadnou do současného uspěchaného životního stylu.