Kari

Pokud chcete mít krásnou pleť, vsaďte na kari. V našich končinách není úplně běžné, ale uvařit ho je opravdu jednoduché a rychlé. V Indii slibují, že když budete jíst kari často, dostane se vám delšího života a lepšího vzhledu!

Vývary

Ať už masové nebo zeleninové, správně uvařené vývary mají plno vitamínů a minerálů. Takže si je dopřávejte často. Hlavně teď v zimě jsou vhodným a příjemným způsobem, jak do sebe dostat něco zdravého.

Zelená zelenina

Trpíte-li mdlou pletí, jezte více zelené zeleniny. Ta obsahuje železo a to je nesmírně důležité pro zažívání a detoxikaci. Namixujte si trochu do ranního smoothie nebo si k večeři přidejte salát.

Citrusy

Citrusy podporují trávení a jsou vitamínovou bombou. V zimním období vaše tělo vitamín C opravdu ocení. Pleť bude zářit a navíc budete mít pokoj od nachlazení.

Okurka

Nutnost pitného režimu všichni známe, pro dlouhodobou hydrataci pleti byste však měli konzumovat i vodnatou zeleninu. Naordinujte si třeba okurku nebo ledový salát.

Chia

Chia semínka jsou plná nasycených mastných kyselin, které na pleť působí jako zázrak. Hydratují zevnitř a navenek fungují skoro jako ta nejlepší hydratační maska.