Raf Simons představil svou další kolekce pod taktovkou Dior, Resort 2014. A opět se jednalo o mimořádně zdařilou kolekci, která nezůstala bez povšimnutí a obdivu světových hvězd. V prvních řadách se jich usadilo hned několik a všechny zůstaly věrné modelům tohoto mimořádně talentovaného návrháře. Nechyběla francouzská herečka Marion Cottilard, která je již považována za ambasadorku této značky. Hned několik amerických a francouzských hereček se sešlo na této nepřehlédnutelné události, která opět změní pohled mnoha lidí na módu jako takovou. V modelu značky Dior například zazářila čerstvě vdaná Jessica Biel, dále Liv Tyler, Ana Girardot, Celiné Sallette a další.

Hned poté následoval 66. ročník filmového festivalu v Cannes, ze kterého jsme vám přinesli již mnoho a mnoho outfitů a ani ty pocházející z dílny Rafa Simonse nemůžeme nezmínit. Opět i zde zářila Marion Cottilard, která oblékla hned několik šatů. Nejpovedenější a naprosto úchvatnou byla dlouhá bílá róba, která z Marion vytvořila bohyni i anděla zároveň.

A  na závěr ještě malé nahlédnutí  do zákulisí již na počátku zmiňované módní přehlídky Dior Resort 2014. Raf Simons rozhodně nezapomněl na módní doplňky, bez kterých se žádná z žen nemůže obejít. Boty mají opět netradiční podpatek, který vypadá velmi nestabilně, ale jistě bude ve finálně zcela pohodlný. Kabelky se nesou ve velmi střídmém a jednoduchém stylu doplněné o výrazný detail v podobě barevného a výrazného “popruhu”. Zkrátka elegance, avšak nevšednost tedy nechybí ani kolekci módních doplňků.

Foto: Facebook.com; Dior