To je a vždy bude atmosféra doprovázející takovou událost, jakou každý filmový festival je. Ten letošní ročník asi zcela nekompromisně ovládne film Velký Gatsby a není se čemu divit. Červený koberec prozatím rovněž ovládli herci z tohoto filmu v čele s Carrey Mulligan, která oblékla černou kombinézu značky Balenciaga, která ji nevýslovně slušela. Krásnou přátelskou dvojici tvořily dvě dámy filmového plátna, herečka Emma Watson v tmavovínových šatech Christophera Kane a režisérka Sofia Coppola v blůze a kalhotách francouzského domu Louis Vuitton, kterému jak všichni víme, vládne velice blízký přítel Sofie Marc Jacobs, takže její outfit nemůže pro nikoho být velkým překvapením.

Návrhář Roberto Cavalli ovládl červený koberec výjimečnými róbami i svou vlastní ženou Evou, která jen zářila. Její celkový outfit složen z volánové bílé blůzy, saténových kalhot a saka byla skvělá volba, kterou Eva navíc podtrhla černými sandálky. V robách jejího muže zazářila modelka Cindy Crawford nebo dcera slavného Micka Jaggera Georgia May Jagger, která je i tváří reklamní kampaně Roberta Cavalliho.

Herečka Isla Fisher vypadala v šatech Dolce&Gabbana jako sladká cukrová panenka. Její zrzavé dlouhé lokny a rudě nalíčené rty vše jen podtrhly. Nechyběla ani herečka Nicole Kidman, která zvolila róbu francouzského domu Dior a díky svému úsměvu se nedala mezi smetánkou v žádném případě přehlédnout.

Snad se od této plejády chodící krásy malinko inspirují i čeští filmoví umělci a zanedlouho stejně zazáří i na Karlovarském mezinárodním filmovém festivalu. Naděje vždy umírá poslední!

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com