Mně osobně je až trošku líto, že rok 2014 spěje urychleně ke svému konci, jelikož mi letošní zážitky zůstanou v paměti ještě hodně dlouho.

Další rok našeho magazínu není možné shnout několika větami, natož slovy. Byl tolik proměnlivý a přinesl nám mnoho zamyšlení a energie do další práce.

V lednu jsme například otestovali nádherné prostory kosmetického salonu značky Éminence Organics, který se nachází v centru Prahy, stejně tak jsme se ovšem usmívali nad proměnami blogerek v čase.

Přišel druhý měsíc v roce a s ním nezadržitelně blížící se týdny módy. V té době jsme navštívili honosnou Paříž a dlouho očekávanou přehlídku Rafa Simonse pro Dior.

Březen a blížící se Prague Fashion Night, stejně tak jsme vyzpovídali českého návrháře Vladimíra Staňka, který už má za sebou i navrhování pro Pietro Filipi.

V dubnu jsme se stihli přestěhovat na zcela odlišnou a velice útulnou adresu, čekala nás akce Shooting Fashion Stars a také jsme v Praze zastihli návrháře Diega Villalbu, který svoji tvorbu prezentoval v té době v Simple Concept Store v Praze.

Květen byl bohatý na recenze různých tipů knih, zvali jsme vás na zajímavé výstavy po celé Evropě, nechyběly ani pozvánky na svatební show, koncerty a dokonce jste si s námi mohli uvařit několik zajímavých dobrot.

Volné pokračování v gastronomickém hodování přinesl Špilberk Food Festival, který jsme si samozřejmě nenechali ujít a všechny dobroty vyzkoušeli „na vlastní žaludek“. Červenec znamenal pro většinu redakce několik dní vytoužené dovolené, odpočinek v přírodě či relaxaci v zahraničí. I přesto jsme nezapomněli na filmový festival v Karlových Varech, při té příležitosti jsme navíc navštívili úchvatnou sklárnu Moser.

Záři bylo pro nás opět našlapané, týdny módy se vystřídaly opět ve svém typickém koloběhu, já sama měla možnost úplně poprvé prožít ten v Londýně a řeknu vám, byl to neskutečný zážitek! Informovali jsme vás o přehlídkách v Praze, letošní Prague Fashion Weekend nás překvapil zcela novým konceptem i místem konání.

V říjnu jsme stihli opět spoustu událostí, Designblok vystřídal další odlet do Londýna, listopad zase charakterizoval úspěšný DesignSupermarket. Závěr roku patřil opětovnému stěhování, a zpovídání českých osobností a módních blogerek, všichni z nich nám odtajnili svá největší vánoční přání.

Stihli jsme toho hodně, a to jsem mnohé věci ani nezmínila nebo na ně prostě jen v té záplavě zapomněla. Tak zase příští rok!

Foto: Pinterest